Zemē daļēji iedziļināti jeb

Puspazemes konteineri atkritumiem

Progresīva atkritumu apsaimniekošana dzīvokļu īpašniekiem, namu apsaimniekotājiem, jauno projektu attīstītājiem un komerczemju īpašniekiem

Atvērt PDF brošūru

Kas ir puspazemes atkritumu konteineri?

Puspazemes konteineri aizstāj tradicionālos konteinerus uz riteņiem un ir piemēroti gan sadzīves, gan šķirotu (stikls, papīrs/plastmasa/metāls, bio) atkritumu apsaimniekošanai. Atkritumi tiek uzkrāti dažāda veida izturīgos iekšējos maisos vai plastmasas konteineros, un tiek iztukšoti ar manipulatoru, kas ir uzstādīts uz atkritumu izvešanas automašīnas.

Šis risinājums padara atkritumu apsaimniekošanu un apkārtējo vidi estētiskāku, sakoptāku un ērtāk lietojamu.

Puspazemes konteineru iztukšošana

1. Atkritumu mašīna ar manipulatoru ierodas adresē.

2. Manipulators paceļ iekšējo puspazemes maisu un paceļ to virs atkritumu automašīnas.

3. Maiss tiek iztukšots un atgriezts atkritumu konteinerī.

Konteineru priekšrocības

Puspazemes konteineru lietošanas konstrukcija ir ērtāka salīdzinājumā ar nojumē novietoto konteineru konstrukciju. Šie konteineri ir ērtāki bērniem un cilvēkiem ar invaliditāti - to vāks atrodas tuvāk zemei, tas ir mazāka izmēra un vieglāks nekā tradicionālajiem atkritumu konteineriem.

Konteineru saturs ir pasargāts no laikapstākļu iedarbības (stipra vēja un nokrišņiem), putniem un grauzējiem, tādā veidā atkritumi nenonāk brīvā veidā pilsētvidē.

Konteineri ir labāk aizsargāti pret zagļiem un vandāļiem. Tie var būt slēdzami - tādējādi tiek novērsta svešu atkritumu nokļūšana tajos.

Puspazemes konteineri ir vizuāli estētiskāki un ar iespēju pielāgot to dizainu. Vāka konstrukcija un konteineru dziļums novērš smaku izdalīšanos un dzīvnieku iekļūšanu tajos.

Atkritumu izmešana un savākšana ir mazāk trokšņaina. Tajos tiek uzkrāts lielāks apjoms, tāpēc atkritumu izvešana notiek retāk.

Viens puspazemes konteiners ietilpības ziņā aizstāj 6 standarta (1100 l) virszemes konteinerus. Tas nodrošina vairāk vietas zaļumiem un apstādījumiem.

Infrastruktūras attīstība un labiekārtojuma līmenis ir viens no nozīmīgākajiem parametriem īpašuma vērtības noteikšanai – to uzlabojot, palielinās īpašuma cena.

Mūsu sniegtie pakalpojumi

Saviem klientiem mēs piedāvājam gan konteineru iegādi, gan pilnu projekta īstenošanu – konsultāciju, būvprojekta saskaņošanu, konteineru uzstādīšanu un apkopi.

Puspazemes konteineru tirdzniecība

Klientiem piedāvājam konteineru iegādi. Mūsu pārstāvētā ražotāja konteineri apvieno daļēji pazemē iedziļināto atkritumu konteineru savākšanas sistēmas priekšrocības un to tehniskās iespējas ar pievilcīgu un pārdomātu dizainu.

Būvprojekta izveide un saskaņošana

Nodrošinām pilnu ciklu sākot ar klientu konsultēšanu, būvprojekta projektēšanu, sagatavošanu, iesniegšanu būvvaldē un autoruzraudzību.

Konteineru uzstādīšana un labiekārtošana

Nodrošinām klientiem puspazemes konteineru uzstādīšanu un atkritumu savākšanas laukuma labiekārtošanu.

Inovatīvākie un estētiskākie konteineri tirgū

Mēs Latvijā pārstāvam kvalitatīvāko, inovatīvāko un estētiskāko Beļģu puspazemes konteineru ražotāju Traflux. Sadarbojamies ar lielākajām atkritumu kompānijām Latvijā – Clean R, Eco Baltia vide, LAUTUS VIDE u.c.

Piesakies konsultācijai