Preču saņemšana

Pieejamās opcijas

Noliktavā

Iegādātās preces Jūs varat saņemt pie mums noliktavā Vietalvas ielā 5A, Rīgā, iepriekš saskaņojot vizīti.

Ar piegādi

Klientiem nodrošinām iegādāto preču piegādi uz vēlamo adresi visā Baltijas teritorijā.

Sazinies, lai vienotos par preču saņemšanu!

info@strak.lv / +371 27891239

Preču piegādes noteikumi (pasūtot internetveikalā)

1. Pasūtot, lūgums precīzi norādīt kontaktinformāciju (e-pastu, telefona numuru, vārdu un uzvārdu) un adresi, lai piegāde norisinātos bez aizķeršanās. Nekorekti norādītās kontaktinformācijas vai / un adreses dēļ piegādes termiņš var tik pagarināts vai netikt izpildīts.

2. Pasūtījumu veikšanas brīdī preces saņemšanas izvēles posmā jānorāda, ka preci vēlaties saņemt STRAK noliktavā Vietalvas ielā 5, Rīgā, LV-1009. Kad pasūtījums ir veiksmīgi veikts, tad jums ir jāsazinās ar mums, zvanot pa tālruni +371 27891239 vai rakstot e-pastu uz adresi info@strak.lv, un jāizsaka velme, ka vēlaties saņemt pasūtījumu ar piegādi.

3. Preču pasūtījums tiek nodots piegādei tikai pēc pasūtījuma pilnas apmaksas un zvana vai e-pasta saņemšanas par velmi saņemt preci ar piegādi.

4. Ja preču pasūtījums tiek pieņemts darba dienā no plkst. 00.00 līdz 14.00, tad tas tiek apstrādāts un kurjeram informācija tiek nogādāta līdz tās pašas dienas beigām. Ja preču pasūtījums tiek pieņemts darba dienās no plkst. 14.00 līdz 00.00, tad tas var tik apstrādāts un kurjeram informācija tik nogādāta nākamajā darba dienā. Pasūtījums, kas tiek saņemts sestdienā, svētdienā vai svētku dienā, var tiek apstrādāts un kurjeram informācija nogādāta nākamajā darba dienā.

5. Piegādes brīdī kurjeram ir tiesības lūgt personu apliecinošu dokumentu (ID karti vai pasi), lai apstiprinātu pasūtījuma saņēmēja personību.

6. Piegādes termiņš ir atkarīgs no preces pieejamības mūsu noliktavā un preces pieejamības piegādātāju / ražotāju noliktavās.

7. Visu preču pasūtījumu piegādei tiek piemērota samaksa atkarībā no piegādes adreses. Piegādes izdevumus sedz klients.

8. Preču piegādi nodrošina kompānija SIA “VENIPAK LATVIJA” un citi sadarbības partneri.